MÖBLER / Bord / Skrivbord 6718259
nr 671 8259
Skrivbord
1890-tal, längd: 131, djup: 63, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 6 december 2010
kl 18:14:32
100 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr